Skąd bierze się wydęty i gruby brzuch?

Skąd bierze się wydęty i gruby brzuch?

Każda kobieta ma jedne z najbardziej uporczywe złogi tłuszczu, który po prostu nie może pobrać – może być, silne ręce, potężne, liście, grube uda, punašno człowieka. Niektórzy z nas nawiedzają silne ramiona, i inni wiedzą, że brzuch nigdy nie będzie płaski, ale ile diet próbowałem. Oto, co o swoim zdrowiu może pojawić się tam, gdzie jesteś ‚tam’

Czy jesteśmy skazani na bycie grubym?

Czy jesteśmy skazani na bycie grubymDo niedawna sądzono, nasze ciało i złogi tłuszczu, głównie genetycznie określonej, ale to tylko część historii. Według nowego badania, w taki sposób, że tłuszcz gromadzi się w niektórych częściach naszego ciała pokazuje znacznie więcej o naszym zdrowiu i odżywianiu, niż myśleliśmy.

Wiadomości związane

Niewłaściwa dieta, zaburzenia hormonalne, stres i toksyny mogą określić, gdzie nasze ciało magazynuje tłuszcz’,

‚Często klijentice zastanawiam się, dlaczego debljaju na biodrach lub brzuchu. Ciężar nie rozkłada się równomiernie na całym ciele. Niektóre kobiety grubsze, na twarzy, niektóre na udach, brzuchu czy rękach, a także czynniki genetyczne, styl życia, w znacznym stopniu określa, gdzie będzie gromadzić się tłuszcz.

James twierdzi również, że to mit, że nie można zmniejszyć tłuszczu w obszarach problemowych. „Można znacznie poprawić zdolność organizmu w celu zmniejszenia tkanki tłuszczowej z obszarów docelowych z odpowiedniej diety i ćwiczeń.’

To jest to, że tłuszcz mówią o swoim stylu życia.

Płaski brzuch masz tylko w snach

brzuch ci większość czasu, wygląda spuchnięte

nigdy nie był płaski brzuch, nawet gdy smršavjeli

w przypadku udebljate, wszystko idzie bezpośrednio do żołądka

Tłuszczu z brzucha są związane z poziomem stresu

Tłuszczu z brzucha są związane z poziomem stresumówią dietetycy. Kiedy jesteśmy w stanie stresu, kortyzolu migawki naszych nadbubrežnih piersi i powoduje, że tłuszcz, koncentrując się na brzuchu. Ostatnie badania Yale University wykazały, że nawet szczupłe kobiety mają większe prawdopodobieństwo, że udebljaju brzucha, jeśli są one stale pod stresem. Kobiety więcej tłuszczu w jamie brzusznej często doświadczają negatywnych nastrojów i pod wysokimi byli poziom życia, stres, wpływ kortizolu prowadzi do gromadzenia się tłuszczu w jamie brzusznej.

W jamie brzusznej tłuszcz ma więcej receptorów kortyzolu niż tłuszczu w innych częściach ciała. To wyjaśnia, dlaczego ludzie znajdują się w stanie stresu, u bankierów do zauzetih mama, gruba, żołądek. Ta grupa jest przekonana o tym, że są grube, bo jedzą za dużo, ale prawdziwy powód, mówią eksperci, stres.

Dobra wiadomość: on mówi, że nie będzie spędzić wiele godzin roztopić funtów na siłownię, aby rozwiązać brzucha. To jest przesada ćwiczenia układu krążenia, takich jak bieganie, może utworzyć nadmiar kortyzolu, więc w tryb ćwiczeń powinny być masy i elementy z jogi lub pilates. Sprawdź i upewnij się, że złogi tłuszczu na brzuchu, przez neuravnoteženim bakterii jelitowych. Dietetycy ostrzegają, że cukier i zbożowe, takie jak pieczywo i makarony, żywność bakterii jelitowych, dlatego produkty te należy unikać. Zmniejsz spożycie owoców cytrusowych, ponieważ mogą one powodować wzdęcia.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *