Wyklucz te produkty ze swojej diety a będziesz miał płaski brzuch

Wyklucz te produkty ze swojej diety a będziesz miał płaski brzuch

Słodycze, kawy, alkoholu, soli i fast-food, także na liście rzeczy, które trzeba unikać, i brzuch będzie płaski, o wysokiej zawartości białka, takie jak kurczak i ryby, warzywa, słodkie ziemniaki, ciklom, oliwki i awokado. Polecam i tłustych ryb, tak jak kwasy tłuszczowe Omega-spowalniają wchłanianie cukrów w przewodzie pokarmowym.

Będąc grubym męczysz się z tymi problemami

nogi masz silne, tak, że masz trudności z stretch wysokie buty

masz problemy ze snem

czujesz, że twoje nogi są często ciężkie i opuchnięte

Skontaktuj się w swój brzuch, aby go więcej kochał i szybciej izravnali

Mało jest kobiet, które są gotowe do Będąc grubym męczysz się z tymi problemamibikini. Większość uważa, że jedynym sposobem na płaski brzuch-setki izvježbanih przysiadów. Ale trener James Duigan, który jest tworzony, w szczególności, ciała, supermodelka elle Macpherson i Rosie Huntingdon-Whiteley mówi, że nie ma takiej metody dla wszystkich typów kobiecych ramion. Duigan jego klasificirao w pięć głównych typów, z których każdy wymaga innego podejścia, jak byłoby pięknie formuje. Po określić jego typ trbuščića, Duigan radzi plan wojny dla każdego typu. http://mojeszczescie.info/

Wiadomości związane

Brzuch jak opony zapasowe

Jak rozpoznać ten typ brzucha: Ludzie, którzy mają ‚koło’, powyżej pępka, chyba za dużo czasu spędzają w pozycji siedzącej, a także czuły, słodki żywności. Na szczęście, ten typ brzucha-to łatwiej rozwiązać problem, tak, jak jest konsekwencją nieprawidłowego żywienia i ćwiczeń neredovitog

Podstawowe używki: Jeśli ćwiczysz bardzo mało jesz duże ilości cukru i rafinowanych węglowodanów w żywności, takich jak ciastka, ciasta, chleb biały lub używane węglowodanów w makaron i ryż, prawdopodobnie ma bardziej gruby brzuch, który idzie do firmy z pogrubioną warstwą w nogach i biodrach” – mówi James.

Zmniejsz alkoholu. „Alkohol czystego cukru, który idzie prosto do twojej talii i blokuje spalanie tłuszczu, aż napój nie jest przetwarzany’ – mówi James. ‚Kilka szklanek trzy-cztery razy w tygodniu, doprowadzi was do talii, która charakteryzuje się grubością membrany i umięśniony brzuszek. Dla płaskiego brzucha jest bardzo ważne dla wydalania alkoholu.

Jeśli przestali spożywać alkohol w ciągu dwóch tygodni

czas zrobić remont swojego trybu odżywiania. Jeść zdrowo i coraz więcej. Unikaj żywności, która jest reklamowana jako niskokalorična dlatego, że produkty te są pełne rafinowanego cukru, soli i konserwantów.

Wykonaj zdrowego trybu zasilania z Jeśli przestali spożywać alkohol w ciągu dwóch tygodnineprerađenim świeżych produktów, takich jak ryby, jaja, mięso i warzywa. Biorąc dobre tłuszcze, takie jak awokado, orzechy i tłuste ryby, które będą stymulować twoje ciało spala tłuszcz w okolicy przepony.

‚Ćwiczenia-to ważne, ale nie trzeba siłowni: šećite, robisz čučnjeve i trbušnjake w domu, a zobaczysz różnicę’ – radzi James.

Ludzie, którzy mają „koło”, chyba za dużo czasu spędzają, siedząc

Dodatkowe wskazówki: Jeśli regularnie po ciężkim dniu pracy nagrađujete kawałek ciasta lub czekolady tješite po złych wiadomości, pamiętaj, że uroda zależy nie tylko od tego, jak wyglądasz, a w tym, jak się czuje. Punktem wyjścia dla każdej konwersji trbuščića w tym, że czujesz się dobrze.

Jamy brzusznej wywołane stresem

Jak rozpoznać ten typ brzucha:Ten typ brzucha charakteryzuje kod, ambitne i profesjonalne ludzie, sukces, suszy do perfekcji. Złe trawienie spowodowane przez stres wpływa na wzdęcia, tak, że ten typ brzucha, wydaje się jeszcze bardziej: ‚Brzucha, wywołane stresem, łatwiej jest określić, ponieważ złogi tłuszczu są w okolicy pępka i przedniej części otworu. Kiedy jesteśmy w stanie stresu, ciało jest szerszy, produkuje kortyzolu, hormonu, który pobudza ciało przechowuje tłuszczu wokół brzucha.’ Takie trbusi twarde w dotyku.

Podstawowe używki: Prawdopodobnie regularnie pominięte, obiady, zlostavljate nadbubrežni system z zbyt dużo kofeiny, i jesz, jedzenie z dostawą.

Spróbuj przed snem. „Kobiety w stanie stresu, regularnie źle śpią, co wpływa na produkcję hormonu leptyny, który reguluje apetyt i przemianę materii – tłumaczy James. „W ten sposób, że jemy więcej, gdy jesteśmy zmęczeni i mamy słodkie i słone potrawy, gdy potrzebujemy energii.’

Wyczerpanie, próbując zmniejszyć relaks, głębokie oddychanie, medytacja i długość kąpieli przed snem. Nie pić więcej niż dwóch filiżanek kawy dziennie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *